Laatste foto's

Laatst gewijzigd

Het Bestuur

 

Voorzitter Dhr. P. de With
 

voorzitter@venk-stenenman.nl

Secretariaat  Mw. M. Wouda
  secretariaat@venk-stenenman.nl
Penningmeester Dhr. A. Cuperus
  penningmeester@venk-stenenman.nl
   
Ledenadministratie ledenadministratie@venk-stenenman.nl
   
Contributie contributie@venk-stenenman.nl
   
Leden Mw. J. van Velzen
  Mw. E. de Bruin-Waaijer
  Dhr. F. Petersen
   
   
Redactie Website Mw. C. Hensbroek
   
Kopij redactie@venk-stenenman.nl
   
Informatie info@venk-stenenman.nl
 

 

 
Correspondentie adres V & K - Stenen Man, Postbus 77, 8860 AB Harlingen

 

Actueel

Mooie afsluiting turnseizoen tijdens Friese kampioenschappen toestel


Dansers schitteren tijdens voorstelling in de Harmonie


Zilver op Friese kampioenschappen voor Merjema Becirovic


Chantal Hietkamp behaalt goud!


Succesvol weekend voor de meiden van jazzdans en turnen


Bloemen tijdens Algemene ledenvergadering


Geslaagde Fundag voor de groepen van het instap-turnen


Meiden presteren zeer goed op halve finale NK