Laatste foto's

Laatst gewijzigd

Lesrooster

Locatie

Noorderlicht

F Domela Nieuwenhuisstr 81, 8862 WC Harlingen
  Waddenhal Westerzeedijk 15, 8862 PK Harlingen
  Obs 't Wad Midlumerlaan 13, 8861 JE Harlingen
  Gymzaal Het Vierkant J v Oldenbarneveltstr 2, 8862 BB Harlingen

Noorderlicht      
       
Maandag 16.00 - 17.30 Instap turnen 5 - 7 jaar Angelique Bos
  17.30 - 19.00 Instap turnen 8 - 10 jaar Angelique Bos
       
Dinsdag 15.00 - 16.00  Gymnastiek jongens vanaf 6 jaar Marleen Bergsma
  16.00 - 17.00  Gymnastiek jongens vanaf 9 jaar Marleen Bergsma
       
       
Woensdag 15.00 - 16.00  Gymnastiek peuters (vanaf 2 jaar) Petra Borsch
  16.00 - 17.00  Gymnastiek jongens/meisjes 4 - 5 jaar  Petra Borsch
  17.00 - 18.00  Gymnastiek meisjes 6 - 8 jaar Petra Borsch
       

Gymzaal Waddenhal
   
Maandag      
  17.00 - 18.00 Modern-jazz dans 1 (6 - 8 jaar) Kikki Ligthart
  18.00 - 19.00 Modern-jazz dans 2 (9 - 12 jaar) Kikki Ligthart
  19.00 - 20.00  Modern-jazz dans 4 (13 - 16 jaar) Kikki Ligthart
  20.00 - 21.00  Modern-jazz dans  dames Kikki Ligthart
       
Gymzaal Het Vierkant  
       
 Maandag 15.00 - 16.00 Freerunning Dennis Oosterhof
  16.15 - 19.15 1e tot 3e divisie groep (8 jaar en ouder) Marian Talsma
  17.30 - 19.15     
       
  19.30 - 20.30  Volleybal Dames Gré Visser
  20.30 - 21.30  Volleybal Dames / Heren Gré Visser
       
Dinsdag 10.15 - 11.15  Galm groep gymnastiek 55+ Petra Borsch
  15.00 - 16.00 Gymnastiek peuter (vanaf 2 jaar) Petra Borsch
  16.00 - 17.00  Gymnastiek meisjes 6 - 7 jaar Petra Borsch
  17.00 - 18.00  Gymnastiek meisjes 7 - 9 jaar Petra Borsch
  18.00 - 19.00  Gymnastiek meisjes 10 -12 jaar Petra Borsch
  19.30 - 20.30  Gymnastiek dames Petra Borsch
     
Woensdag  15.00 - 18.00  1e tot 3e divisie groep (8 - 11 jaar) Marian Talsma
  17.00 - 20.30  1e tot 3e divisie groep (12 jaar en ouder) Marian Talsma
       
       
 Donderdag 15.30 - 17.00  Voorbereidend turnen (5 - 7 jaar) Angelique Bos
  17.00 - 18.30  Voorbereidend turnen (8 - 10 jaar) Angelique Bos
  18.30 - 20.00 Voorbereidend turnen (10 jaar en ouder) Angelique Bos
       
Vrijdag 15.00 - 17.00  Talenten training (6 - 7 jaar) Marian Talsma

 

15.00 - 17.30  1e tot 3e divisie groep (8 -11 jaar) Marian Talsma
  17.00 - 19.30  1e tot 3e divisie groep (12 en ouder) Marian Talsma
       
 Zaterdag  9.00 - 11.30 1e tot 3e divisie groep (8 jaar en ouder) Marian Talsma 
    in de gewone zaal en 25 keer trainen in Sport Stad Heerenveen  

Actueel

Mooie afsluiting turnseizoen tijdens Friese kampioenschappen toestel


Dansers schitteren tijdens voorstelling in de Harmonie


Zilver op Friese kampioenschappen voor Merjema Becirovic


Chantal Hietkamp behaalt goud!


Succesvol weekend voor de meiden van jazzdans en turnen


Bloemen tijdens Algemene ledenvergadering


Geslaagde Fundag voor de groepen van het instap-turnen


Meiden presteren zeer goed op halve finale NK